Cranial Tedavi Merkezi olarak tüm şubelerimiz kuruluşumuzdan beri özenle dezenfekte edilip alkollü mendil, spray ve hand sanitizer gibi dezenfektanlar ile sterilize edilmektedir.

Milliyet Aile - Bebeklerdeki kafatası şekil bozuklukları, son dönemde uygulanmaya başlanan "kask tedavisi" ile 3-4 ayda giderilebiliyor. 

 Bebeklerin kafatasında yatış  pozisyonundan kaynaklanan şekil bozuklukları, "kask tedavisi" olarak adlandırılan  yöntemle 3-4 ayda tedavi edilebiliyor.

Bebeklerdeki kafatası şekil bozukluğu, anne karnında ya da doğum  sonrası değişik nedenlerle oluşabiliyor. Kafatası şekil bozukluklarının büyük bir  kısmı, yatış pozisyonundan kaynaklanıyor.

 Uzmanlar, araştırmalara göre, şekil bozukluğunun ikizlerde ve erkek  bebeklerde görülme ihtimalinin fazla olduğununu belirtiyor.

 Kuzey bebek de aynı yöntemle şifa buldu

İstanbul'da yaşayan Damla Dizdar ve Alparslan Kılıçarslan çifti,  yaklaşık 3 ay önce, 10 aylık ikizleri Kuzey ve Koza'nın kafatasında şekil  bozukluğu fark etti.

www.cranialtedavimerkezi.com adresimizdeki “yüzüstü aktiviteleri” kitapçığımızı indirerek oradaki tavsiyeleri uygulayın. Size çok yardımı olacaktır! (Yüzüstü Aktiviteleri için Tıklayın)

NUMARANIZI BIRAKIN, ARAYALIM

CRANIAL Teknisyenleriyle görüşmek için numaranızı bize gönderin.