Merkez: 444 7 019
İstanbul-İzmir-Ankara-Gaziantep
Pzt-Cu: 9:00 - 17:00 / Ct:9:00-15:00
444 7 019 İLETİŞİM

Yeni Bir Yıldız Doğuyor

STARband® 3D™'yi Tanıtıyoruz

Orthomerica'nın en son yeniliği olan STARband 3D'yi keşfedin! STARband 3D, STAR Ailesi'nin kafatası doğrultma ortezleri arasında en yenisi. Bu yeni YILDIZ, STARband kask tedavi programını ilerletmeye ve tedaviye ihtiyaç duyan bebekler için olağanüstü klinik sonuçlar elde etmeye olan bağlılığımızın bir kanıtıdır.

25 yılı aşkın deneyimle, her bebeğin kendine özel bir yaklaşımın olması gerektiğini öğrendik. Yedi STAR Ailesi tasarımı, her bebeğin ve ailenin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ortez teknikerleri tarafından özel olarak geliştirilmiştir.

Orthomerica, en büyük uluslararası multidisipliner ortez-protez uzmanları ağı tarafından sunulan STARband kask tedavisi programını desteklemektedir. Bu destek, ileri klinik eğitim ve öğretim, sürekli araştırma ve geliştirme, eşsiz hizmetleri, uzman ortez-protez uzmanları ile klinik danışmanlıklar ve çeşitli diğer dışa dönük etkinlikleri içerir.

STARband kask tedavisi programı, 40'tan fazla bağımsız hakemli yayın tarafından desteklenmektedir. Her yıl düzenlenen STAR summit, bebek kafatası deformiteleri ve kafatası şekillendirme programlarına odaklanan en iyi klinik konferans olmaya devam etmektedir. 25 yıl süren klinik işbirliği ve tasarım geliştirme, STARband'ı dünya çapında en çok reçete edilen kafatası doğrultma ortezi olarak konumlandırmıştır.

STARband 3D, özel hasta popülasyonuna olan bağlılığımızın bir başka örneğidir. STARband 3D baskı ile bebeklerimize, farklı tasarımlar için esneklik seviyeleri sunarken, azaltılmış ağırlıkla yapısal bütünlüğü korur ve çevre dostu malzemelerle atığı en aza indirmektedir.

STARband 3D Özellikleri ve Faydaları

Orthomerica’nın STAR Ailesi kafatası doğrultma ortezleri ve en yeni ürünümüz olan STARband 3D ile farkı yaşayın!

Ebeveynler STARband 3D hakkında ne diyor?

“Çok kolay!”

“Kullanması çok kolay ve ağırlığı harika.”

“Çok ince ve hafif, görünüşünü sevdim.”

“Ebeveynler bebeklerinin başında kask olduğunu unutacak—terleme ya da cilt sorunları yok.”

“Gelişmelerden çok mutluyum. Özellikle banyo zamanında saçlarını düzleştirdiğimde ortaya çıkan görüntüden.”

 www.cranialtedavimerkezi.com adresimizdeki “yüzüstü aktiviteleri” kitapçığımızı indirerek oradaki tavsiyeleri uygulayın. Size çok yardımı olacaktır! (Yüzüstü Aktiviteleri için Tıklayın)

NUMARANIZI BIRAKIN, ARAYALIM

CRANIAL Teknisyeni ile görüşmek için numaranızı bize gönderin..