Merkez: 444 7 019
İstanbul-İzmir-Ankara-Gaziantep
Pzt-Cu: 9:00 - 17:00 / Ct:9:00-15:00
444 7 019 İLETİŞİM

Ayşe Can Özdemir: "Oğlum 2 aylıkken skafosefali teşhisi kondu."..."Cranial amerikadaki starband firmasının şubesi ve fda onaylı olduğunu öğrendik."

 

 

Oğlum 2 aylıkken skafosefali teşhisi kondu. 2 hafta sonrasında marmara uni de Adnan Dağçınar tarafından ameliyat edildi. Sonrasında kask takmamız gerektiğini yabancı kaynaklardan okumuştuk. Kask firması olarak craniali tercih ettik. Cranial amerikadaki starband firmasının şubesi ve fda onaylı olduğunu öğrendik. Verilen para tedavinin tümünü kapsıyor. Kontroller için tekrar ücret ödemiyorsunuz. En başta parayı ödediğimiz için tedavinin devamında aynı ilgiyi görecegimizden emin değildim. Ama selin hanım bizi çok şaşırttı. Gece gündüz demeden kendisini rahatsız ediyoruz. O artık bizim için bir sağlık görevlisinden çok daha fazlası. O kadar ilgili, işini titizlik ve özveriyle yapan bir insan. Kendisine çok minnettarız. Oğlum her geçen gün daha iyiye gidiyor. Bu arada bu resimler ameliyattan hemen önce ve kasktan 2 hafta sonrası. Büyüdüğünde bize teşekkür edecek. Şekil bozukluğuyla ilgili en ufak bir tereddütünüz varsa Cranial i ziyaret edin. Ölçüm yaptırmak zaten ücretsiz. Herkese sağlık dolu günler dilerim

 

Orijinal facebook gönderisi için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208080572985017&set=o.196253630558604&type=3&theater

www.cranialtedavimerkezi.com adresimizdeki “yüzüstü aktiviteleri” kitapçığımızı indirerek oradaki tavsiyeleri uygulayın. Size çok yardımı olacaktır! (Yüzüstü Aktiviteleri için Tıklayın)

NUMARANIZI BIRAKIN, ARAYALIM

CRANIAL Teknisyeni ile görüşmek için numaranızı bize gönderin..