Cranial Tedavi Merkezi LTD. ŞTİ. olarak tüm şubelerimiz kuruluşumuzdan beri özenle dezenfekte edilip alkollü mendil, spray ve hand sanitizer gibi dezenfektanlar ile sterilize edilmektedir.

Orkun Han: "2015 Mayıs doğumlu oğlum Yavuzhan' ın sol alnının sağ alnına göre geride olduğunu 2 ay sonra fark ettim"..."Bizim gibi geç kalmayın ve bir an önce bu tedaviye tereddütsüz zaman kaybetmeden başlayın."

MERHABALAR. 2015 MAYIS DOGUMLU OĞLUM YAVUZHAN İN SOL ALNININ SAĞ ALNINA GÖRE GERİDE OLDUĞUNU 2 AY SONRA FARKETTİM. SONRASINDA ESKISEHIR VE ANKARADA GÖTÜRDÜĞÜM BEYIN CERRAHI DOC.DR LAR KONTROLLERDE SÜTURLARIN AÇIK OLDUĞUNU SOYLEDILER. FAKAT İKİ DOKTORDA KASK TEDAVİSİNİ SÖYLEMEDİLER. YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMADA İSTANBULDA SELİN HANIMIN TEDAVİ MERKEZINİ BULDUK. FAKAT GEÇ KALMIŞTIK İDEAL DÖNEMİ İÇİN. ÇOCUĞUM 10,5 AYLIK OLMUŞTU. AMA BİZ YİNEDE TEDAVİYİ UYGULAMAYA KARAR VERDİK VE 1 NİSAN 2016 DA BAŞLADIK. HALADA DEVAM EDİYORUZ. COCUGUMUZDA GÖZLE GÖRÜLÜR DÜZELMELER OLDU. AMA TAMAMEN DÜZELMEDİ ÇÜNKÜ İDEAL DÖNEMİ KAÇIRDIK. SONUÇ ITIBARIYLE; BİZİM GİBİ GEÇ KALMAYIN VE BİR AN ÖNCE BU TEDAVİYİ TEREDDÜTSÜZ ZAMAN KAYBETMEDEN BAŞLAYIN. İLGİ VE ALAKALARINDAN, GULER YÜZLÜ VE SEMPATİK DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI SELİN HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDIYORUZ.​
 

https://www.facebook.com/cranialtedavimerkezi/posts/590361331147830

www.cranialtedavimerkezi.com adresimizdeki “yüzüstü aktiviteleri” kitapçığımızı indirerek oradaki tavsiyeleri uygulayın. Size çok yardımı olacaktır! (Yüzüstü Aktiviteleri için Tıklayın)

NUMARANIZI BIRAKIN, ARAYALIM

CRANIAL Teknisyenleriyle görüşmek için numaranızı bize gönderin.