Cranial Tedavi Merkezi LTD. ŞTİ. olarak tüm şubelerimiz kuruluşumuzdan beri özenle dezenfekte edilip alkollü mendil, spray ve hand sanitizer gibi dezenfektanlar ile sterilize edilmektedir.

HÜLYA ERDEM

HEMEN ARA

Doktorumuzun tavsiyesi ile Cranial Tedavi merkezine gittiğimiz gün oldukça endişeliydik anne baba olarak. Kask tedavisi daha önce hiç duymadığımız birşeydi dolayısı ile kafamızda çok fazla soru işareti vardı. Fakat Selin hanımın içten ve samimi davranışı bizi rahatlattı. Ölçüm sonucunda oğlumuzun 19 mm'lik bir asimetrisi olduğunı (çok aşırı) ve bunun için vakit kaybetmeden kask tedavisine başlamamız gerektiğini söyledi Selin hanım (oğlumuz 6 aylıktı tedavi merkezine ilk gittiğimizde). Anne, baba olarak çok fazla düşünmeden oğlumuz için en doğru olan kararı verdik ve hemen tedaviye başladık. 
Sonuç: iyiki Selin hanımı dinlemişiz! 7.hafta'da asimetrimiz 19 mm'den 13mm' e düşmüştü. ve ciddi bir düzelme fark ediliyor. Her ne kadar başta zorlanmış olsak'ta zamanla alıştık, Selin hanım'ın sayesinde. 
Şimdi iki ay'ı geride bıraktık, sanırım bir kaç hafta sonra kaskımıza veda edeceğiz. 
Kafa'daki şekil bozukluğu zamanla geçer, 1 yaşına kadar geçer, düzelir diye düşünmeyin, gerçekten geçmiyor! Biz sınırdaydık biraz daha geç gitseydik tedavi çok daha uzun sürebilirdi. 
Çok geç olmadan bir kez olsun Cranial Tedavi merkezine bebeğinizi kontrol amaçlı götürün (kontrol ve ölçüm ücretsiz yapılıyor).

NUMARANIZI BIRAKIN, ARAYALIM

CRANIAL Teknisyenleriyle görüşmek için numaranızı bize gönderin.